1 950 грн. ₴

Купити акумуляторний відлякувач птахів, птахопуг Торнадо ОП.01

Нова модель відлякувача птахів представлена в нашому інтернет – магазині «I-Protect», біоакустичний відлякувач пернатих птахів і диких тварин «Торнадо ОП.01».
Акумуляторний відлякувач птахів "Торнадо ВП-01" відрізняється можливістю автономної роботи, завдяки чому підходить для захисту від пернатих практично будь-яких об'єктів. Справляється з різними видами птахів, т. к. оснащений трьома режимами роботи, в яких видає різні звукові сигнали. Гучність вбудованих динаміків досить для відлякування птахів з територій до 2000 кв. метрів. Вбудовані датчики освітленості забезпечують автоматичне відключення в нічний час для економії заряду акумулятора та забезпечення тиші. Завдяки 3-м звуковим групам прилад ефективний проти горобців, шпаків, голубів, ворон, чорних дроздів та інших пернатих. Перша група — запис голосів пернатих хижаків, яких бояться більш дрібні птахи. Друга — запис голосів паніки і тривоги сорок, ворон, граків, горобців та інших птахів сімейства воронових. Третя — різноманітні різкі звуки, в тому числі звуки рушничних пострілів. Прилад можна налаштувати на певну групу звуків. При стандартних налаштуваннях прилад відтворює всі 3 групи звуків по черзі з плаваючим інтервалом від 30 до 60 секунд. Таке розмаїття звуків також необхідно, щоб птахи не звикали до роботи приладу. Прилад оснащений двома спеціальними фотоелементами, реагує на світло. З настанням темряви відлякувач автоматично відключається і включається, коли стає світло. Відлякувач працює від вбудованого акумулятора, що дозволяє розміщувати його в місцях, де немає електрики. Максимальний час безперервної роботи відлякувача від акумулятора — 48 годин, після цього батарея потребує перезарядці.
Безкоштовна доставка товару по всій Україні. Товар сертифікований, всі належні документи в комплекті.Гарантія на товар від виробника становить 1 рік. Детальніше по телефону 0677190866 Олександр.

ID: 788932
Создано: 28/04/2017

Александр

Зарегистрирован 01/09/2015
Активность 10/12/2018 13:05

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления